Весілля Intercontinental Kyiv - IHG - Discover the best hotels in Ukraine
Зв'яжіться - Holiday Inn Kyiv: +380-044-3633000 |   Intercontinental Kyiv: +380-044-3932222 |
СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ:
    • HOLIDAY INN KYIV
    • INTERCONTINENTAL KYIV
    • HOLIDAY INN KYIV
    • INTERCONTINENTAL KYIV
IHG Rewards

ОСОБЛИВЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ

Готель InterContinental Kyiv пропонує чудові умови для розкішного весілля у  Великій урочистій залі або простої церемонії на елегантній літній терасі ресторану, ексклюзивні апартаменти та спа-процедури. Наша команда експертів ідеально спланує день вашого весілля, використовуючи міжнародний досвід.

Ваше весілля в готелі InterContinental Kyiv буде дійсно особливим: ми врахуємо всі побажання та очікування, щоб цей день запам’ятався й став справжньою подією для вас і ваших гостей. Про це потурбується наш спеціаліст із організації заходів. Разом із ним ви зможете продумати та організувати все до найменших деталей: починаючи зі створення концепції й закінчуючи її втіленням – саме так, як ви мріяли.

Щоб зробити цей день ідеальним і впевнитися, що все йде саме так, як ви того бажаєте, ми пропонуємо найкращі умови для проведення банкету та виїзної церемонії, а також сервіс міжнародного рівня та індивідуальний підхід! Відсвяткуйте ваше весілля з InterContinental Kyiv та отримайте унікальні весільні подарунки: романтичну ніч в нашому готелі; можливість проведення фотосесії у вишуканих ресторанах, барах та на терасах готелю;  знижки від найкращого гнучкого тарифу на проживання для гостей весілля.

Для детальної інформації телефонуйте за номером +38 044 393 2222 або пишіть нам на пошту sales@ickyiv.com

відмінне розташування в центрі міста

відмінне розташування в центрі міста

особливі весільні подарунки

особливі весільні подарунки

персоналізований професійний сервіс

персоналізований професійний сервіс

першокласна кухня

першокласна кухня

IHG partners